Indrašim rezultatīva piespēle “Vityaz” uzvarā pār “Sibir”

HCVITYAZ.RU

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas spēlē, palīdzot Maskavas apgabala “Vityaz” komandai savā laukumā ar 5:2 uzvarēt Novosibirskas “Sibir”.

Indrašis rezultatīvu piespēli guva mača 12.minūtē, kad vairākumā piedalījās uzbrukumā, kuru ar vārtu guvumu noslēdza Vjačelsavs Ļeščenko. Viņš šajā duelī spēlēja 15 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 19 mačos guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Pirmdienas spēlē rezultatīvākie uzvarētājiem ar trīs punktiem bija Daniels Odents (1+2) un Valteri Kemileinens (0+3).

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem