Indrašim piespēle, “Dynamo” zaudē izšķirošajā spēlē un izstājas no Gagarina kausa izcīņas

DYNAMO.RU

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēles noslēgusi Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo”, kas Austrumu konferences pusfināla piektajā spēlē zaudēja Maskavas CSKA ar 3:2, visā sērijā kapitulējot ar 1-4.

Spēles rezultātu septītajā minūtē atklāja CSKA uzbrucējs Pāvels Karnaukhovs, taču izlīdzinājumu 50 sekundes pirms pirmā perioda beigām pēc Indraša un Brukvina piespēlēm panāca Jegors Zaicevs.

Otrā perioda 11.minūtē Janniks Hansens atguva vadību CSKA, taču trešdaļas noslēgumā izlīdzinājumu atkal panāca “Dynamo” – šoreiz precīzs Dmitrijs Kagarļickis.

Pamatlaiku noslēdzošā perioda septītajā minūtē 3:1 panāca Lindens Vejs, taču šoreiz “Dynamo” atspēlēties nespēja,  piedzīvojot zaudējumu spēlē un visā sērijā.

Indrašis šosezon laukumā devās savās pirmajās 11 “play-off” spēlēs, tajās gūstot vienus vārtus un atdodot piecas rezultatīvas piespēles.