Indraša komandas biedrs: Vienu divus mačus nospēlēt pie tukšām tribīnēm vēl var, bet ne trīs raundus

Pievienot komentāru
Indraša komandas biedrs: Vienu divus mačus nospēlēt pie tukšām tribīnēm vēl var, bet ne trīs raundus
DYNAMO.RU

Latvijas hokeja uzbrucēja Mika Indraša Kontinetālās hokeja līgas kluba Maskavas ”Dynamo” biedrs Andrejs Mironovs izteicās, ka nevēlas spēlēt izslēgšanas spēles bez skatītājiem.

Aizvadītajā nedēļā KHL Covid-19 dēļ nolēma apturēt sezonu līdz 10. aprīlim.

”Dynamo” aizsargs Mironovs intervijā krievu sporta medijam sports.ru norādīja, ka pašlaik nekādas komandas tikšanās vai kopīgie treniņi nenotiek. Visa saziņa ir e-vidē.

”Visi mūsu ārzemnieki dzīvo komandas sporta bāzē Novogorskā. Savus dzīvokļus viņi jau nodeva, bet viņu ģimenes devās uz savu dzimteni.”

Neskatoties uz to, ka Gagarina kausa izcīņa vēl joprojām ir neskaidra, 25. martā ”Dynamo” plāno atsākt treniņus. Mironovs norādīja, ka komandas galvenais treneris Vladimirs Krikunovs visai komandai teica – visiem līgums ir līdz 30. aprīlim –, tāpēc komanda strādās ierastā režīmā.

”Saprotams, ka vēlamies zināt kaut ko konkrētāk. Kamēr līga nav paziņojusi gala lēmumu, nāksies trenēties. Citas izvēles mums nav,” norāda Mironovs.

Maskavas ”Dynamo” aizsargs norāda, ka spēlēt pie tukšām tribīnēm ir ļoti grūti. Vienu divas spēles bez skatītāju klātbūtnes vēl var nospēlēt, bet ne trīs izslēgšanas spēļu raundus, min sportists.

Indraša komanda Maskavas ”Dynamo” KHL izslēgšanas spēļu pirmajā raundā tikās ar Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas Spartak komandu. Sešu spēļu sērijā spēcīgāka izrādījās Indraša komanda.