Hārtlija neticamā uzvara – “Avangard” pamatlaika pēdējā sekundē izlaiž uzvaru, bet papildlaikā iemet mazākumā

TASS/SCANPIX

Boba Hārtlija Omskas “Avangard” sestdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa finālsērijas ceturtajā mačā papildlaikā ar 4:3 uzvarēja askavas CSKA un izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2.

Nedaudz vairāk nekā triju minūšu laikā CSKA pirmā perioda vidū panāca divu vārtu pārsvaru. Vispirms izcēlās Antons Sļepiševs, pēc tam – Maksims Mamins.

“Avangard” atspēlējās vairākumā. 24.minūtē vienus vārtus atguva Korbens Naits, bet 44.minūtē – Kļims Kostins.

56.minūtē Damira Šarpizjanova vārti piespieda Maskavas klubu pie sienas, taču CSKA atspēlējās.

Ville Poka minūti un 34 sekundes pirms mača beigām pārkāpa noteikumus, atstājot mājiniekus mazākumā. CSKA sāka spēlēt bez vārtsarga. 37 sekundes pirms pamatlaika beigām Hārtlijs pieprasīja pārtraukumu, taču tas nelīdzēja, jo sekundi pirms pamatlaika beigās bijušais rīdzinieks Mets Robinsons vairākumu realizēja – 3:3.

Pagarinājuma piektajā minūtē noraidījumu nopelnīja Kļims, taču “Avangard” to spēja izmantot savā labā, pēc nepilnas minūtes Pāvelam Dedunovam ripu mazākumā raidot CSKA vārtos.