Hārtlija “Avangard” KHL Austrumu konferences pirmajā finālspēlē uzvar “Salavat Yulaev”

HAWK.RU

Boba Hārtlija Omskas “Avangard” piektdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pirmajā finālspēlē pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja “Salavat Yulaev”, sērijā izvirzoties vadībā 1-0.

”Avangard” spēles 11.minūtē izvirzījās vadībā pēc Teilora Beka metiena. Otrā perioda sākumā Zahars Arzamascevs rezultātu izlīdzināja, tomēr jau pēc minūtes Ville Poka atkal izvirzīja vadībā Omsku. Otrās trešdaļas vidū viesi pēc Pjotra Hohrjakova metiena atspēlējās arī otro reizi.

Trešā perioda septītajā minūtē pēc Jonasa Kempainena metiena vadībā izvirzījās jau “Salavat Yulaev “, tomēr Viktors Stolbergs panāca neizšķirtu. Papildlaikā uzvaras vārtus ”Avangard” labā guva Sergejs Šumakovs.

”Avangard” – “Salavat Yulaev ” 4:3. Spēles apskats: