Hārtlija “Avangard” izcīna ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs

om1.ru

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija trenētais Balašihas “Avangard” ar 3:1 pārspēja Vladivostokas “Admiral”.

Uzvara Hārtlija komandai ir ceturtā pēdējās piecās spēlēs. Spēles rezultāts tika atklāts jau spēles trešajā minūtē, kad precīzs bija Kirils Semjēnovs.

Otrās trešdaļas noslēgumā “Avangard” bija vadībā ar 3:0, taču noslēdzošās trešdaļas vidū vienīgos “Admiral” vārtus guva Konstantīns Glazačevs.

Līgas tabulā ar 38 punktiem 25 spēlēs “Avangard” saglabā otro vietu Austrumu konferencē, savukārt “Admiral” ar 13 punktiem 26 spēlēs Austrumos ir vien 12.vietā. Kā zināms, Austrumu konferencē dominē Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kurš 25 spēlēs piedzīvojis tikai vienu zaudējumu.