Hārtlija “Avangard” arī otrajā Austrumu konferences finālcīņā pārspēj “Salavat Yulaev”

AVANGARD

Vēl vienu soli tuvāk Gagarina kausa finālam Kontinentālajā hokeja līgā spērusi Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard”, kas ar 4:1 Austrumu konferences fināla otrajā spēlē pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām Latvijas izlases trenera vadītā komanda nonākusi vadībā ar 2-0.

Spēles rezultātu “Avangard” atklāja vien otrā perioda trešajā minūtē, kad vairākumu izdevās realizēt Sergejam Širokovam.

Trešā perioda ievadā Vladimirs Tkačovs izlīdzināja rezultātu, tomēr Teilors Beks un Kirils Semjonovs trešdaļas turpinājumā izkārtoja “Avangard” divu vārtu pārsvaru. Punktu mačam pielika Aleksejs Jemeļins, 24 sekundes pirms spēles beigām raidot ripu tukšos “Salavat Yulaev” vārtos.

Kā zināms, pirmajā mačā Omska izcīnīja panākumu papildlaikā ar 4:3.

Konferences fināla trešā spēle norisināsies 2.aprīlī Ufā. Tikmēr rīt Rietumu konferences fināla trešo cīņu aizvadīs Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA, kur sērijā vadībā ar 2-0 ir CSKA.