Daugaviņu savainojušais Šestjorkins saņem spēles diskvalifikāciju, Kaspars pret SKA nespēlēs

1 komentārs
Daugaviņu savainojušais Šestjorkins saņem spēles diskvalifikāciju, Kaspars pret SKA nespēlēs

Kontinentālās hokeja līgas Disciplinārā komiteja svētdien atstāja spēkā Kasparu Daugaviņu savainojušajam Igoram Šestjorkinam piespriesto 5+20 minūšu sodu, papildus diskvalificēja uz vienu spēli un piesprieda naudas sodu.

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas spēlē Sanktpēterburgas SKA vārtsargs Igors Šestjorkins paklupināja Kasparu Daugaviņu, un Latvijas izlases uzbrucējs ļoti neveiksmīgi ietriecās apmalē.

Kaspars Daugaviņš tika nogādāts Maskavas Botkina slimnīcā. Šobrīd ārsti uzskata, ka Kaspara stāvoklis ir apmierinošs, un, iespējams, arī operācija nebūs nepieciešama. Daugaviņam ir savainotas plaušas un lauztas ribas. Kasparam šī bija tikai otrā spēle pēc divu nedēļu izlaišanas, dziedējot iepriekšējo savainojumu.

Kaspars portālam “Championat.com” atklāja, ka ļaunu prātu uz Šestjorkinu netur. “Kāpēc man uz viņu būt dusmīgam? Tas ir hokejs, mēs uz to esam gatavi. Nedomāju, ka viņš to darīja speciāli. Igors glāba savu komandu. Es centos iemest, viņš centās nosargāt savus vārtus,” teica Daugaviņš.

“Vakar ļoti daudz cilvēku uzrakstīja. Video epzode izskatījās tiešām briesmīgi, visi pārdzīvoja. Puiši atbalsta un gaida, kad varēšu atgriezties komandā. Mārtiņš Karsums pat paēst atveda. Ja dakteri ļaus, ceturto spēli došos skatīties klātienē,” piebilda Kaspars.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtā spēle starp Maskavas “Spartak” un Sanktpēterburgas SKA notiks pirmdien Maskavā.

1 komentārs