Daugaviņš turpina krāt rezultativitātes punktus, “Vityaz” izbraukumā zaudē “Torpedo”

HCVITYAZ.RU

Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa Maskavas apgabala “Vityaz” izbraukumā ar 3:6 zaudēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja komandas otro vārtu guvumā pirmā perioda 17.minūtē. Vairākumu trešdaļas izskaņā pēc Daugaviņa un Aleksandra Dergačova piespēlēm realizēja Džastins Denforts.

Latvijas izlases spēlētājs šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no trim iemetieniem.

Janvāra izskaņā Daugaviņš nopelnīja savu 45.rezultativitātes punktu šosezon. Iepriekš neviens Latvijas hokejists vienā KHL sezonā tik daudz punktus nebija nopelnījis.

Daugaviņš šosezon 50 spēlēs izcēlies ar 16 vārtiem un 30 rezultatīvām piespēlēm. Latvijas izlases uzbrucējs labojis pagājušās sezonas regulārā čempionāta rezultativitātes rekordu. 2019./20.gada sezonā Daugaviņš 59 spēlēs izcēlās ar 19 vārtiem un 21 piespēli.

“Vityaz” ar 52 punktiem 52 mačos Rietumu konferencē ieņem astoto vietu.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu