Daugaviņš atrodas Botkina slimnīcā, veselības stāvoklis apmierinošs

1 komentārs
Daugaviņš atrodas Botkina slimnīcā, veselības stāvoklis apmierinošs
SPARTAK.RU

Maskavas “Spartak” un Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šobrīd atrodas Maskavas Botkina slimnīcā. Ārsti viņa veselības stāvokli vērtē kā apmierinošu.

Sestdien pēc Maskavas “Spartak” un Sanktpēterburgas “Spartak” gūtā savainojuma, Kaspars Daugaviņš tika nogādāts Maskavas Botkina slimnīcā. Šobrīd ārsti uzskata, ka Kaspara stāvoklis ir apmierinošs, un, iespējams, arī operācija nebūs nepieciešama.

Jau agrāk tika ziņots, ka Daugaviņam ir savainotas plaušas un lauztas ribas. Kasparam šī bija tikai otrā spēle pēc divu nedēļu izlaišanas, dziedējot iepriekšējo savainojumu.

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas spēlē Sanktpēterburgas SKA vārtsargs Igors Šestjorkins paklupināja Kasparu Daugaviņu, un Latvijas izlases uzbrucējs ļoti neveiksmīgi ietriecās apmalē.

Saviem spēkiem Kaspars nevarēja piecelties, un no laukuma tika nonests uz nestuvēm. Šestjorkins saņēma 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām. Viņa vietu SKA vārtos ieņēma Magnuss Helbergs. Uzvaru spēlē ar 5:2 izcīnīja SKA, bet visā sērijā joprojām vadībā ir “Spartak” – 2-1.

1 komentārs