Daugaviņš ar gūtiem vārtiem panāk pagarinājumu, tomēr neglābj “Spartak” no zaudējuma

SPARTAK.RU

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien ar gūtiem vārtiem panāca pagarinājumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, kurā viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” cieta zaudējumu.

“Spartak” viesos ar rezultātu 3:4 pagarinājumā atzina Novosibirskas “Sibir” pārākumu.

Daugaviņš precīzi meta nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad, neapstādinot ripu, pēc partnera piespēles raidīja to tīklā un realizēja vairākumu, panākot 3:3. Tiesa, kad līdz pagarinājuma beigām bija palikusi pusminūte, Aleksandrs Šalovs sarūpēja “Spartak” komandai zaudējumu.

Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem.

Savukārt Karsums netika pieteikts spēlei. Daugaviņš šajā sezonā 50 spēlēs guvis 12 vārtus un veicis 19 rezultatīvas piespēles, būdams starp rezultatīvākajiem spēlētājiem komandā.