Daugaviņa “Torpedo” apspēlē Kuldas “Kunlun Red Star”

F64

Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē palīdzēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienībai, kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra, ar rezultātu 2:0 apspēlēt Artūra Kuldas Pekinas “Kunlun Red Star”.

Abi vārti tika gūti otrajā trešdaļā, kad precīzi bija Jegors Dugins un Maksims Lazarevs. Savukārt “Torpedo” vārtos Staņislavs Gaļimovs atvairīja visus 17 pretinieku raidījumus.

Daugaviņš laukumā bija 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, uzvarot vienā no trijiem iemetieniem, kā arī bloķējot vienu pretinieka raidījumu. Uzbrucēja lietderības koeficients bija pozitīvs +1.

Tikmēr Kulda nospēlēja 16 minūtes un 16 sekundes, atzīmējoties ar vienu metienu, diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu raidījumu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Torpedo” izcīnīja ceturto panākumu pēc kārtas, kamēr “Kunlun Red Star” komanda, kas sezonu sāka daudzsološi, jau labu laiku ir pamatīgā bedrē, jo kopš 4.oktobra Ķīnas vienība ir izcīnījusi tikai četras uzvaras, tajā pat laikā piedzīvojot 20 zaudējumus. Tiesa, iepriekšējā mačā Ķīnas vienība ar 3:1 pamanījās uzvarēt Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.