Daugaviņa pārstāvētā “Torpedo” zaudē “Lokomotiv” un izstājas no Gagarina kausa

Autors: LETA/Sputnik

Latvijas trenera Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kurā spēlē arī latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš, trešdien pagarinājumā ar rezultātu 2:3 (1:1,0:1,1:0,0:1) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”, izstājoties no tālākas cīņās par Gagarina kausu.

“Torpedo” sērijā zaudēja ar 0-4. Līdz ar  to “Lokomotiv” kļuva par pirmo komandu, kas iekļuvusi šīs sezonas “play-off” otrajā kārtā.

Par spīti tam, ka “Torpedo” netika pie uzvarām, sērija bija ļoti sīva, jo visos mačos “Lokomotiv” uzvarēja ar vienas ripas pārsvaru, pirmajos divos mačos esot pārāka ar 2:1, bet otrdien trešajā cīņā arī gūstot panākumu papildlaikā ar 3:2.

Trešdien aizvadītajā mačā rezultātu 11.minūtē atklāja Ņižņijnovgorodas klubs, kuras rindās izcēlās Deniss Paršins, tomēr turpinājumā nedaudz labāki bija viesi, kuri pēc Aleksandra Jeļesina un Stafana Kronvala metieniem 24.minūtē jau bija vadībā ar 2:1. Tikmēr “Torpedo” neizšķirtu panāca 46.minūtē, kad precīzs bija Jurijs Sergijenko, kurš izlīdzinājumu 2:2 panāca arī iepriekšējā mačā otrdien.

Neilgi pirms pamatlaika beigām “Lokomotiv” guva vārtus, bet tie netika ieskaitīti un vienības devās pagarinājumā. Šī mača un visas sērijas izšķirošo ripu cīņas 85.minūtē iemeta “Lokomotiv” spēlētājs Artjoms Iļjenko.

Skudra ar “Torpedo” komandu noslēdza piekto sezonu. Šajā laikā tā allaž spēlējusi Gagarina kausā, tomēr tikai reizi spējusi pārvarēt pirmo kārtu.

Daugaviņš spēlēja 23 minūtes un 46 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem, bloķējot vienu metienu un uzvarot divos no 12 iemetieniem.

Latvijas hokejists šajā sērijā četrās spēlēs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, savukārt KHL regulārajā čempionātā viņš 56 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 16 rezultatīvas piespēles.