Daugaviņa divi precīzie “bullīši” ļauj “Spartak” uzvarēt “Severstal”

SPARTAK.RU

Kaspars Daugaviņš ceturtdien divreiz guva vārtus pēcspēles metienu sērijā, palīdzot Maskavas ”Spartak” Kontinentālās hokeja spēlē ar 3:2 uzvarēt Čerepovecas “Severstal”.

34.minūtē 18 sekunžu laikā vispirms mājinieki izvirzījās vadībā ar precīzu Dmitrija Višņevska metienu, vienam no piespēlētājiem esot arī Mārtiņam Karsumam, bet “Severstal” izlīdzinājumu panāca ar Daņiila Vovčenko metienu – 1:1.

Minūte un 40 sekundes bija jāpaiet, lai trešā perioda nogalē abas komandas vēlreiz sarautu vārtu gūšanu.

Pirmie “golu” iemeta Čerepovecas hokejisti, kuriem divas minūtes un 43 sekundes līdz mača beigām precīzs bija Vladislavs Provoļņevs, bet minūti un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām pagarinājumu panāca Aleksandrs Hohlačovs, pirmo piespēli kombinācijā veicot Kasparam Daugaviņam, – 2:2.

Pagarinājumā vārti netika gūti, un spēles uzvarētāju izšķīra pēcspēles metieni. Pirmajā sērijā “Spartak” glāba vārtsargs, bet savu “bullīti” iemeta Daugaviņš – 1:0. Nākamajās divās sērijās precīzi bija viesi, tomēr pēc piektās sērijas rezultāts bija neizšķirts – 3:3.

Nākamajā sērijā atkal pretinieku vārtsargu apspēlēja Daugaviņš, bet Jegora Morozova raidījumu atsita “Spartak” vārtsargs Ņikita Bespalovs, noformējot “Spartak”uzvaru.

Daugaviņš šajā mačā nospēlēja 19 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā bez abiem realizētajiem pēcspēles metieniem reizi meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un nopelnīja rezultatīvu piespēli, bet Karsums 16 minūšu un 32 sekunžu laikā bez rezultatīvas piespēles izpildīja divus metienus un pielietoja trīs spēka paņēmienus.

“Spartak” ar 30 punktiem 25 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.