CSKA hokejisti pēc rekordgarās spēles aizsūta “Jokerit” brīvdienās

Maskavas CSKA hokejisti sestdien izbraukumā pārspēja Somijas klubu Helsinku “Jokerit”, triumfējot Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijā.

Azivadītajā cīņā CSKA hokejisti Helsinkos bija pārāki ar rezultātu 4:2, sērijā līdz četriem panākumiem svinot uzvaru ar 4-2.

“Jokeri” mača gaitā divreiz atradās vadībā ar 2:1 un 3:2, tomēr panākumu izcīnīt nespēja. Uzvaras vārtus otrās trešdaļas vidū guva Sergejs Andronovs.

Tādējādi Rietumu konferences finālā CSKA spēkosies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Sanktpēterburgas SKA klubu.

Jau vēstīts, iepriekšējā CSKA un “Jokerit” duelī mača uzvarētājs tika izšķirts vien piektajā pagarinājumā, kad Maskavā ar 2:1 uzvarēja Somijas klubs. Spēle kļuva par ilgāko KHL vēsturē – bija nepieciešamas 142 minūtes un deviņas sekundes, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Savukārt Austrumu konferences finālā tikusi Kazaņas “Ak Bars”, kas ar 4-1 sērijā pārspēja Magņitogorskas “Metallurg”. Tikmēr otrā pusfināla duelī Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas “Salavat Julajev” sērijā ar 3-2 ir vadībā pret Čeļabinskas “Traktor”.

Kā zināms, Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” ceturto gadu pēc kārtas nespēja iekļūt izslēgšanas turnīrā.