Bukartam goda vārti ”Admiral” zaudējumā, Jakam rezultatīva piespēle ”Sochi” panākumā

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētais Vladivistokas ”Admiral” Kontinentālās hokeja līgas sezonu iesāka ar zaudējumu, ar rezultātu 1:4 atzina Maskavas ”Spartak” pārākumu, vienīgos vārtus gūstot tieši Latvijas izlases spēlētājam.

Bukarts goda vārtus guva četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad vairākumā panāca 1:4. Latviešu uzbrucējs spēlēja 11 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie divām soda minūtēm.

Ar punktu savā jaunajā komandā debitēja arī Jaks, kura pārstāvētā “Soči” mājās ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) guva virsroku pār Habarovskas “Amur”.

Jaks ar rezultatīvu piespēli atzīmējās mača septītajā minūtē, asistējot Denisam Viharevam, kurš panāca 2:0. Latvijas aizsargs šajā duelī izpildīja divus metienus pa vārtiem.

Savukārt pirmais igaunis KHL – Roberts Roba – savā debijas mačā jau piektajā minūtē guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” mājās ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) atzina Sanktpēterburgas SKA pārākumu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.