Bijušais “Dinamo” karstgalvis Lipons izraisa masu kautiņu ar Hārtlija “Avangard”

1 komentārs
HCSOCHI.RU

Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas spēle starp Jāņa Jaka “Sochi” un Boba Hārtlija Omskas “Avangard” sākās ar pamatīgu kautiņu.

Jau tūlīt pēc iemetiena “Sochi” komandā cimdus nometas bijušais rīdzinieks Džeisijs Lipons, Viktors Baldajevs un Bogdans Jakimovs, kuriem pretī sātājās “Avangard” hokejisti Pāvels Dedunovs, Iļja Kablukovs un Ņikita Komarovs.

Visi spēlētāji saņēma pa piecām soda minūtēm, un Lipons vēl divas minūtes par kautiņa izraisīšanu.

Vēlāk pirmajā periodā izkāvās arī Soču spēlētājs Dmitrijs Kolgotins un Jaroslavs Kosovs no “Avangard”.

Jānis Jaks spēlē nepiedalījās.

Uzvaras vārtus gūstot minūti līdz mača beigām, pie panākuma ar 5:4 tika “Avangard”.

1 komentārs

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs