Bārtulis vēlreiz netiek laukumā; “Salavat Julajev” Austrumu konferences pusfinālu sāk ar zaudējumu

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas “Salavat Julajev” komanda piektdien ar neveiksmi sāka KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālu.

Aizvadītajā spēlē “Salavat Julajev” ar rezultātu 1:2 savā laukumā piekāpās Čeļabinskas “Traktor” komandai. Sestdien klubi vēlreiz tiksies Ufā.

Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja viesu komandas hokejists Artjoms Penkovskis, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē rezultātu uz tablo dubultoja Vitālijs Kravcovs. Turpinājumā lieliski vārtos cīnījās abu komandu vārtsargi, bet 33. minūtē Ufa vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Iļja Zubovs, Neizšķirtu gan atlikušajā pamatlaikā panākt neizdevās.

Oskars Bārtulis, kurš laukumā bijis tikai vienā no pēdējām piecām spēlēm, arī šoreiz palika ārpus pieteikuma.

Bārtulis, kurš šo sezonu sāka Vladivostokas “Admiral” komandā, šosezon KHL regulārajā čempionātā 42 spēlēs, no kurām desmit aizvadīja Ufas kluba kreklā, izcēlās ar sešām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt izslēgšanas turnīrā viņš aizvadītajos četros mačos ir bez punktiem.

Jau vēstīts, Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” ceturto gadu pēc kārtas nespēja iekļūt izslēgšanas turnīrā.