Bārtulis un “Salvat Julajev” piedzīvo sakāvi Gagarina kausa izcīņas otrajā mačā

Ieva Leiniša/LETA

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas klubs Ufas “Salavat Julajev” Gagarina kausa izcīņas otrajā spēlē ar 2:7 (0:2, 2:3, 0:2) piekāpās Omskas “Avangard”.

Bārtulis kopā ar Maksimu Gončarovu spēlēja trešajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja 17 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica divus metienus.

“Avangard” vienībā ar “hat-trick” šajā mačā izcēlās zviedru uzbrucējs Andrē Petešons.

Svētdien Ufas komanda uzvarēja ar 6:4, līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Pirmā perioda 15. minūtē 2:0 pārsvaru nodrošināja “Avangard” hokejisti. Rezultātu atklāja Andrē Petešons, taču jau deviņas sekundes vēlāk ar spēcīgu metienu pārsvaru dubultoja Ansels Gaļimovs.

Otrā periodā sākumā 3:0 ar savu otro vārtu guvumu spēlē panāca Petešons, kam sekoja “Salavat Julajev” vārtsargu maiņa. Tas nedaudz sapurināja Ufas hokejistus, tiem gūstot divus vārtus pēc kārtas. Rezultātu “Salavat Julajev” izlīdzināt neizdevās, spēles turpmākajā gaitā četri “Avangard” bezatbildes vārti, līdz ar to spēles noslēgumā nepatīkams 2:7 komandai no Ufas.

Nākamie divi mači notiks trešdien un ceturtdien Omskā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Ufā.

Kā vēstīts, Rietumu konferences ceturtdaļfinālā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” nonākusi iedzinējos ar 0-2 pret Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.