Bārtulis laukumā nedodas, “Salavat Julajev” papildlaikā izrauj uzvaru sērijā

Sputnik/LETA

Oskara Bārtuļa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas klubs Ufas “Salavat Julajev” Gagarina kausa izcīņas austrumu konferences ceturtdaļfināla septītajā spēlē ar rezultātu 3:2(0:1, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Omskas “Avangard”.  Uzvaras vārti Maksimam Gončarovam.

Ufas hokejistiem uzvara sērijā ar 4-3, tādējādi iekļūstot konferences pusfinālā, kurā jātiekas ar Čeļabinskas “Traktor”.

“Salavat Julajev” spēli aizvadīja bez latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa, līdz ar to Bārtulis laukumā bijis tikai vienā no pēdējām četrām spēlēm.

Spēles rezultātu 12.minūtē atklāja “Avangard” hokejists Semjons Košļevs, izdarot metienu no neērtā nūjas satvēriena. Pirmajā periodā rezultāts nemainījās, taču spēles turpinājumā divi vārti “Salavat Julajev” hokejistiem.

Otrā periodā sākumā pretuzbrukumu ar precīzu metienu vārtu “devītniekā” noslēdza Antons Burdasovs, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām potenciālos uzvaras vārtus guva soms Tēmu Hartikainens- 2:1.

Mača noslēgumā problēmas sev sagādāja Ufas hokejisti, nopelnot divus noraidījumus pēc kārtas, turklāt otro par apzinātu spēles laika vilcināšanu, izmetot ripu ārpus laukuma.  “Avangard” pieņēma šādu dāvanu un izlīdzināja spēles rezultātu 17 sekundes pirms spēles beigām.

Pēc pārtraukuma komandas devās laukumā, lai aizvadītu 20 minūšu papildlaiku, kurā meistarīgāki bija “Salavat Julajev” hokejisti. 13.minūtē  uzvaru mājiniekiem atnesa Maksims Gončarovs.