Bārtuļa “Salavat Yulaev” Austrumu konferences pusfināla izšķirošajā spēlē zaudē Čeļabinskas “Traktor”

1 komentārs
HCSALAVAT.RU

Ufas “Salavat Yulaev” komanda bez Oskara Bārtuļa sastāvā otrdien Kontinentālās hokeja līgas Austrumu konferences pusfināla sērijas izšķirošajā septītajā spēlē ar 1:2 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”, visā sērijā piekāpjoties ar 3-4.

Mača rezultātu 13 minūtē atklāja “Salavat Yulaev” uzbrucējs Līnuss Ūmarks, bet nepilnas divas minūtes pirms pirmā perioda beigām Rihards Ginge panāca izlīdzinājumu. Tāpat arī otrie vārti tika gūti perioda noslēdzošajā daļā, divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām izceļoties “Traktor” uzbrucējam Līnusam Videlam, kurš pirms trim sezonām spēlēja Latvijas komandā Rīgas “Dinamo”. Trešajā trešdaļā vārti netika gūti, viesiem svinot uzvaru ar 2:1 un iekļūstot konferences finālā.

“Salavat Yulaev” jau pirmajā kārtā aizvadīja septiņas spēles, kad ar 4-3 uzvarēja Omskas “Avangard”.

“Traktor” konferences finālā spēlēja arī 2012. un 2013.gadā, ar otro piegājienu iekļūstot arī titula sērijā, kurā gan nācās piekāpties Maskavas “Dinamo” hokejistiem.

Bārtulis izslēgšanas turnīrā piedalījās tikai četrās no 14 cīņām, konferences pusfinālā nemaz nespēlējot.