Bārtuļa pārstāvētā ”Salavat Julajev” iemet jau 18. sekundē; konferences pusfinālā – neizšķirts

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas ”Salavat Julajev” komanda sestdien panāca neizšķirtu KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālā, 1-1.

Aizvadītajā cīņā ”Salavat Julajev” pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja Čeļabinskas ”Traktor” vienību.

Mača rezultātu jau 18. sekundē atklāja Ufa, ka Jonass Kempainens bija precīzs, 29. minūtē rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu.  Skaistus vārtus guva bijušais Rīgas “Dinamo” hokejists Pols Šehura.

Savukārt 42. minūtē vadībā jau izvīrzījās “Traktor” – otrajā spēlē pēc kārtas vārtus guva Vitālijas Kravcovs.  ”Salavat Julajev” līdz pamatlaika izskaņai prata atspēlēties, to palīdzēja izdarīt Aleksandrs Loginovs, bet papildlaika 13. minūtē Igors Markovs nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Oskars Bārtulis arī šajā mačā palika ārpus pieteikuma. Sērijas nākamie divi dueļi notiks otrdien un trešdien Čeļabinskā.

Bārtulis, kurš šo sezonu sāka Vladivostokas ”Admiral” komandā, šosezon KHL regulārajā čempionātā 42 spēlēs, no kurām desmit aizvadīja Ufas kluba kreklā, izcēlās ar sešām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt izslēgšanas turnīrā viņš aizvadītajos četros mačos ir bez punktiem.

Jau vēstīts, Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo” ceturto gadu pēc kārtas nespēja iekļūt izslēgšanas turnīrā.