“Amur” vārtsargs Aļikins iesniedz spēcīgu pieteikumu sezonas labākajam metiena atvairījumam

Ar iespaidīgu metiena atvairījumu ceturtdienas Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcēlies Habarovskas “Amur” vārtsargs Jevģēnijs Aļikins.

“Amur” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Podoļskas “Vityaz” (4:3) , taču mačs habarovskiešiem varēja arī noslēgties ar zaudējumu pamatlaikā.

Trešā periodā ievadā “Amur” uzbrucējs Valērijs Vasiļevs panāca izlīdzinājumu (3:3), taču pāris minūtes vēlāk atstāja komandu mazākumā. Lieliska iespēja gūt vārtus vairākumā bija “Vityaz” hokejistam Aleksejam Bivaļcevam, taču negaidītā lēcienā ripu savā cimdā tvēra Aļikins. Šādu pavērsienu negaidīja pat tiesnesis, kurš jau bija norādījis uz vārtu guvumu.

“Amur”, kuram vēl nesen bija pamatīgas problēmas ar spēlētāju algu izmaksāšanu, šobrīd ar 54 punktiem atrodas 10.vietā Austrumu konferencē, no “play-off” zonas atpaliekot par četriem punktiem. Tikmēr “Vityaz” ar 61 punktu ieņem septīto pozīciju Rietumos, devītajā vietā esošo “Sochi” apsteidzot par sešiem punktiem.