52 gadu vecumā pašnāvību izdarījis KHL kluba “Sibir” vadītājs miljardieris Bosovs

Pievienot komentāru
52 gadu vecumā pašnāvību izdarījis KHL kluba “Sibir” vadītājs miljardieris Bosovs
HCSIBIR.RU

Novosibirskas “Sibir” mājas lapā ziņo, ka vakar savā mājā Piemaskavā atrasts miris kluba vadītājs un lielākais sponsors, miljardieris Dmitrijs Bosovs.

Krievijas mediji un ziņu aģentūras ziņo, ka Bosovs izdarījis pašnāvību. Viņš bija grupas ”Sibanthracit” dibinātājs un pēdējos 12 gadus lielākais “Sibir” atbalstītājs. “Forbes” Krievijas bagātāko cilvēku sarakstā Bosovs ieņem 98.vietu.

“Sibir” savā mājas lapā raksta, ka hokejs vienmēr bijis Dmitrija Bosova iecienīts hobijs. Viņš atbalstīja ne tikai “Sibir”, bet arī amatieru hokeju, bērnu sportu un daudzus citus sociālos projektus. Lielā mērā pateicoties Dmitrija Bosova centieniem, Novosibirska saņēma tiesības rīkot 2023. gada pasaules hokeja čempionātu. Viņa aiziešana ir milzīgs zaudējums visam Krievijas hokejam.

Aģentūra “Interfax”, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka maija svētku laikā Bosovs atradās savā mājā Usovo ciematā. “Vēlu 5. maija vakarā uzņēmējs pārstāja atbildēt uz zvaniem un ziņām. Uzņēmēja sieva ieradās Usovo, kur atrada savu vīru mirušu,” “Interfax” citē savu avotu.