Komentāri
KHL nākamajā sezonā zem klajas debess būs savs ”Winter classic”
Foto: AFP/SCANPIX

Helsinku “Jokerit” un Sanktpēterburgas SKA komandu spēle 2. decembrī, kas notiks Somijas galvaspilsētā zem klajas debess, varētu tikt labots Kontinentālās hokeja līgas (KHL) viena mača apmeklētības rekords, vēsta līga.

“Jokerit” komanda nākamajā sezonā svinēs savu 50. jubileju, līdz ar to komanda vēlas šo svinību ietvaros aizvadīt īpašu spēli, par maču zem klajas debess vienojoties ar Somijas galvaspilsētas mēriju. Tikmēr KHL otrdien atklāja šī mača nianses, norādot, ka ledus laukums tiks uzcelts Helsinku centrā esošajā Kaisaniemi parkā, kur atrodas arī Botāniskais dārzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cīņa, kura KHL desmit gadu vēsturē būs pirmā zem klajas debess, notiks 2. decembrī, un plānots, ka mačam tiks uzbūvēts laukums ar 18 000 skatītāju vietām, piedevām lielākā daļa no tām būs stāvvietas. Ja uz spēli tiks izpārdotas visas biļetes, tad tas būs jauns KHL čempionāta viena mača apmeklētības rekords. Zīmīgi, ka “Jokerit” jau ceturtdien sāks tirgot biļetes uz decembrī gaidāmo cīņu.

Nākamajā sezonā tiks svinēta Somijas hokeja 100 gadu jubileja, tāpēc zem klajas debess 5. decembrī notiks arī viens vietējā čempionāta mačs, bet viss šis pasākums ir nodēvēts par “Helsinku Ledus izaicinājumu”. KHL čempionātā “Jokerit” piedalās kopš 2014. gada, bet pēdējās divās sezonās komandu pārstāvējis Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda.

“Jokerit” aizvadītajā sezonā KHL Rietumu konferencē ieņēma astoto vietu, bet Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā ar 0-4 zaudēja Maskavas CSKA komandai. Tikmēr Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa pārstāvētā SKA kļuva par KHL čempioni, pie Gagarina kausa tiekot otro reizi komandas vēsturē.

Līdz šim KHL čempionātā neviena spēle zem klajas debess nav notikusi, taču šādi mači ir ierasta lieta Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kā arī nereti tiek aizvadīti arī citās līgās. KHL pirmajā sezonā “atklātā” laukumā notika Zvaigžņu spēle, hokejistiem savu meistarību demonstrējot Kremļa laukumā, Maskavā, izveidotā ledus laukumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl