KHL klubiem mainīgas sekmes pirmssezonas pārbaudes spēlēs

0 Komentāru
KHL klubiem mainīgas sekmes pirmssezonas pārbaudes spēlēs
Foto: SKA.ru

Pirmdien Helsinku Jokerit divu KHL komandu duelī pieveica Novisibirskas Sibir, SKA zaudēja Espoo Blues, savukārt CSKA pieveica šveiciešu Fribourg-Gotteron. Turpretim otrdien Čehijā notiekošajā Steel Cup turnīrā uzvaru izcīnīja Pētera Skudras Ņižņinovgorodas Torpedo, bet Slovan un Amur cieta neveiksmes.

Helsinku Jokerit vēlreiz savā laukumā uzņēma Novisibirskas Sibir vienību, kuru nedēļu atpakaļ sagrāva ar 6:1. Pirmdienas spēle izvērtās krietni spraigāka. Dimitrijs Moņja un Dāvids Ullstroms guva vārtus Sibir vienības labā, taču Jokerit spēja gūt par diviem vārtiem vairāk un uzvarēt ar 4:2. Somu galvaspilsētas kluba labā ar precīziem metieniem atzīmējās Džere Salinens, Tomi Huhtala un Brendons Kožuns.

Citā Somijas pilsētā Espo Sanktpēterburgas SKA piedzīvoja visai negaidītu zaudējumu pret vietējo Blues ar 4:5. Divus vārtus SKA labā guva slavenais Iļja Kovaļčuks, pa vienam pievienoja Aleksandrs Barbanovs un Jevgēņijs Artjuhins, bet sliktā spēle aizsardzībā iegāza pērnās sezonas Gagarina kausa ieguvējus.

Otra Gagarina kausa fināliste Maskavas CSKA Šveicē tikusi pie uzvaras pār  Fribourg-Gotteron, kuras rindās pagājušā sezonā spēlēja latviešu hokejists Jānis Sprukts. Armijinieki uzvarēja ar 3:1. Precīzi meta Grigorijs Panaņins, Atjoms Blažijevskis un Ņikita Kvartaļnovs.

Pētera Skudra trenētā Ņižņinovgorodas Torpedo Čehijā notiekošajā Steel Cup izcīnījusi grūtu uzvaru par HC Ocelari. Zviedru uzbrucējs Karls Klingbers iemeta divus vārtus, bet Aleksejs Pepeļavjevs un Vjačeslavs Kuļomins katrs pievienoja vēl vienus vārtus. Torpedo panākums ar 4:3.

Bratislavas Slovan aizvadījusi vēl vienu pārbaudes spēli pret čehu HC Comets. Pirmajā mačā Slovan ar 5:4 tika gala ar čehiem, tad šoreiz Miloša Ržihas trenētā vienība piedzīvoja pamatīgu pērienu ar 1:5. Trīs no pieciem vārtiem Slovan ielaida skaitliskajā mazākumā.

Habarovskas Amur piekāpusies čehu vienībai HC Verva ar 2:4. Lai gan Amur bija izvirzījušies vadība ar 2:0, tomēr Sergeja Shepeļeva trenētie puiši zaudēja spēles pavedienu un pielaida četrus bezatbildes vārtus Čehijas komandai.

0 Komentāru