Krievijas un Čehijas izlases sestdien tika pie uzvarām hokeja Eirotūres spēlēs. Oļega Znaroka un Harija vītoliņa trenētā Krievija ar 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) uzvarēja mājinieci Zviedriju, bet Čehija ar 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) sagrāva Somiju.

Krievijas un Zviedrijas mačā cīņa bija ļoti sīva, jo 39.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts 2:2. Par spēles varoni kļuva Krievijas izlases uzbrucējs Kirils Kaprizovs, kurš šajā mačā izcēlās ar “hat-trick”, tostarp 22 sekundes pirms otrā perioda beigām iemetot uzvaras vārtus, bet spēles 48.minūtē lielajā skaitliskajā vairākumā nostiprinot krievu pārākumu.

Tikmēr vēl vienā spēlē Čehijas izlases labā divus vārtus guva Lukāšs Radils, kuram arī rezultatīva piespēle, bet Roberta Bukarta komandas biedrs čehu kluba “Zlīn” rindās Petrs Holīks izcēlās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Eirotūres trešā posma pirmajos mačos Krievijas hokejisti ceturtdien Sanktpēterburgā ar 2:1 pārspēja Somiju, bet Zviedrija ar 5:2 uzveica Čehiju. Pirms noslēdzošās šī sabraukuma kārtas Krievijai ir seši, Zviedrijai un Čehijai pa trīs punktiem, bet Somija divos mačos palikusi tukšā.

Svētdien krievi tiksies ar čehiem, bet zviedri ar somiem. Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.