Komentāri

Priecīgas ziņas visiem hokeja faniem! Rīga kopā ar Baltkrievijas galvaspilsētu Minsku ieguvušas tiesības rīkot 2021. gada pasaules čempionātu hokejā.

Pirms dažām stundām starptautiskās Ledus hokeja federācijas gadskārtējā kongresā Vācijā notika balsojums, kurā Rīga un Minska sīvā cīņā pārspēja Somijas pilsētas Helsinkus un Tamperi. Rīga un Minska balsojumā ieguva 54 balsis, bet hokeja lielvalsts Somijas kandidatūra saņēma tikai par vienu balsi mazāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis telefonsarunā no Ķelnes uzsvēra, ka tas bija ļoti grūts balsojums, bet tas Rīgai dos grūdienu hokeja attīstībai nākamajiem gadiem.

Latvija pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi rīkojusi 2006. gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl