Kalgari ”Flames” sirsnīgā ceremonijā iemūžina leģendārā uzbrucēja Džeroma Iginlas numuru

0 Komentāru
Kalgari ”Flames” sirsnīgā ceremonijā iemūžina leģendārā uzbrucēja Džeroma Iginlas numuru
USA TODAY Sports/SCANPIX

Kalgari “Flames” arēnā “Scotiabank Saddledome”, stāvot laukuma vidū, no kura mērķēti tik daudzi Iginlas metieni, līdzās esot leģendārā hokejista ģimenei, tika iemūžināts spēļu krekls un 12.numurs. Šis numurs “Flames” sistēmā turpmāk nesīs tikai Iginlas vārdu. 

Paskatoties griestos, gan hokejistam, gan viņa ģimenei acīs bija redzams saviļņojošs spožums.

Īpašajā ceremonijā līdzās leģendārajam hokejistam bija arī viņa ģimene – dēli Džo un Tijs, meita Džeida un sieva Kara. “Sarkanais C” – Kalgari “Flames” sagaidīja savu kapteini atpakaļ pilsētā, kuras hokejam viņš bija veltījis sevi visu 16 gadus. Ilgstoši arī tika runāts par to, kad Iginla beigs profesionālā spēlētāja karjeru. “Mēs ticam daudziem, daudziem kausiem uz priekšu – aiziet, “Flames”!”, pauda Iginla.

Ceremonijā skaistu runu Iginlam veltīja viņa draugs un maiņas partneris, tagadējais “Flames” ģenerālmenedžera asistents Kreigs Konrojs, kurš atcerējās un pieminēja leģendārās spēles, kas aizvadītas kopā.

Iginla atzina “Flames” īpašību, kuru viņš vērtē visaugstāk – “dienas beigās liela daļa no manas dzīves ir atmiņas, izaicinājumi un draudzība.” Leģendārais spēlētājs ar prieku atzina, ka viņš tik ilgus savas karjeras gadus ir veltījis augstākās klases hokeja komandai, kura balstīta uz īpaši nozīmīgām vērtībām – savstarpēju atbalstu, cieņu, komunikāciju. Un liela nozīme šeit ir ģimenei un “Flames” kopienai – spēlētājiem, vadībai, faniem. “Es uzvarēju”, savā runā pauda Iginla.

Tāpat šī ceremonija bija lielisks iemesls, lai vecie komandas biedri satiktos. Kopā ar Iginlu un viņa ģimeni šajā pasākumā bija arī 15 jaunie hokejisti, kuru attīstību Iginla finansiāli atbalstījis. Iginla regulāri atbalsta Kalgari jaunos hokejistus un “KidSport Calgary” sporta skolu.

Ceremonijas runu beigās Iginla pateicās “Flames” organizācijai par visiem skaistajiem karjeras gadiem. Šobrīd Iginla pievērsies jauniešu hokeja komandām un trenē vienu no sava dēla hokeja komandām. 41 gadu vecais Iginla atzina, ka viņam ir lepnums būt daļai no “Flames” sistēmas un dot savu pienesumu arī pēc profesionāla hokejista karjeras  beigām.

 

0 Komentāru