Kad spēlē hokeju, tu nejūti bailes: Ovečkins intervijā ar NBC par sportu ģimenē un nonākšanu NHL

0 Komentāru
Kad spēlē hokeju, tu nejūti bailes: Ovečkins intervijā ar NBC par sportu ģimenē un nonākšanu NHL

Leģendārais NHL kluba Vašingtonas “Capitals” līderis un kapteinis Aleksandrs Ovečkins sniedzis interviju Rodžeram Benetam “NBC Sports” raidījumā.

Aleksandra Ovečkina ģimenē sportam ir ļoti nozīmīga vieta, jo viņa tēvs spēlēja futbolu, bet māte ir divkārtēja Olimpiskā zelta medaļniece basketbolā.

Intervijā tika apskatītas dažādas tēmas – sākot no Ovečkina nonākšanas pasaules spēcīgākajā hokeja līgā, līdz pirmajai debijas spēlei līgā un arī izcīnītajam Stenlija kausam kopā ar “Capitals”.

Tika atsaukts atmiņā 2004.gada NHL drafts, kurā ar pirmo numuru “Capitals” draftēja Ovečkinu.

Kad Benets jautāja Ovečkinam par pirmajiem iespaidiem, nolaižoties Vašingtonā, leģendārais hokejists atzina, ka tas bija biedējoši – tik straujas pārmaiņas un valodu barjera.

Kad Ovečkins 2005.gadā piedzīvoja savu NHL debijas spēli pret Kolumbusas “Blue Jackets”, viņš atzina, ka bailes spēlējot hokeju neizjūt. Savā pirmajā mačā jaunais hokejists izcēlās ar sulīgu spēka paņēmienu pret “Blue Jackets” spēlētāju un pēc tam Ovečkins saņēmis dažādas ziņas no Kolumbusas kluba līdzjutējiem un viedokļi par jaunā debitanta spēka spēli pārņēma visu līgu.

Ovečkins ar smaidu atceras ziņu, kura vēstīja tekstu: “Viens traks krievs nonācis līgā!”

Tāpat viņš atminas arī pirmos vārtus, kurus guva tieši pret “Blue Jackets” un atzīst, ka tā bija īpaša sajūta, jo maču klātienē vēroja arī viņa ģimene.

Īpašais dzīves sasniegums – Stenlija kausa iegūšana kopā ar “Capitals” pēc tik daudzām garām un spožām sezonām lika Ovijam beidzot sajusties kā čempionam.

0 Komentāru