Komentāri

Kontinentālā hokeja līga (KHL), gatavojoties zvaigžņu nedēļas galvenajai spēlei, izveidojusi aizraujošu videoklipu, kurā mājinieku komandas Astanas ”Barys” talismans Barsiks ielūdz uz spēli citu līgas komandu talismanus.

Barsiks sakrāmējis pilnu somu ar ripām, steidzās nogādāt tās ielūgtajiem viesiem. Vanags, vilks, lapsa un citi jautri dzīvnieciņi saņēmuši vēstījumus sāk kravāt mantas, lai dotos uz Astanu. Viņu vidū arī mūsu Rīgas ”Dinamo” talismans Dinamīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

KHL desmitās sezonas Zvaigžņu spēlē notiks pēc divām dienām. 14. janvārī visas zvaigznes pirmo reizi pulcēsies Kazahstānas galvaspilsētā.

Video

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl