Komentāri

Kontinentālā hokeja līga (KHL), gatavojoties zvaigžņu nedēļas galvenajai spēlei, izveidojusi aizraujošu videoklipu, kurā mājinieku komandas Astanas ”Barys” talismans Barsiks ielūdz uz spēli citu līgas komandu talismanus.

Barsiks sakrāmējis pilnu somu ar ripām, steidzās nogādāt tās ielūgtajiem viesiem. Vanags, vilks, lapsa un citi jautri dzīvnieciņi saņēmuši vēstījumus sāk kravāt mantas, lai dotos uz Astanu. Viņu vidū arī mūsu Rīgas ”Dinamo” talismans Dinamīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

KHL desmitās sezonas Zvaigžņu spēlē notiks pēc divām dienām. 14. janvārī visas zvaigznes pirmo reizi pulcēsies Kazahstānas galvaspilsētā.

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl