Komentāri
Jaromirs Jāgrs NHL līguma neiegūšanas gadījumā apsver dalību olimpiskajās spēlēs
AFP

Leģendārais 45 gadus vecais hokejists Jaromirs Jāgrs, kurš joprojām ir bez līguma ar kādu Nacionālās hokeja līgas komandu, intervijā čehu televīzijai atzinis, ka būtu gatavs pārstāvēt Čehijas izlasi olimpiādē gadījumā, ja NHL nespēlēs. 

Atgādinām, ka 2018. gada Phjončhanas ziemas olimpiāde būs pirmā kopš 1998. gada bez neviena NHL hokejista. Tomēr Jāgrs stāsta, ka NHL joprojām ir prioritāte: “Es mīlu NHL, tāpēc esmu gatavs gaidīt. Man ļoti patīk viss NHL notiekošais, tāpēc vēlos turpināt savu karjeru tur.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hokejists atzīst, ka viņam ir arī rezerves varianti – spēlēšana Eiropā ar noteikumu, ka NHL piedāvājuma gadījumā viņš tiek tūlītēji atbrīvots vai arī palikšana dzimtajā Kladno pilsētā, lai turpinātu fokusēties uz trenēšanos.

Pagājušajā sezonā Jāgrs spēlēja NHL klubā Floridas “Panthers”, kura sastāvā 82 spēlēs guva 46 punktus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl