IZMANTO IESPĒJU: apskati Latvijas dzelzceļa Kausa 2015 čempionu trofeju

Pievienot komentāru
IZMANTO IESPĒJU: apskati Latvijas dzelzceļa Kausa 2015 čempionu trofeju
Foto: dinamoriga.eu

No šodienas, 11. augusta, līdz pat 16. augustam Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas galvenajā zālē ikvienam interesentam apskatāma Starptautiskā hokeja turnīra Latvijas dzelzceļa Kauss 2015 galvenā balva – čempionu kauss.

Latvijas dzelzceļa Kauss šogad notiek jau 7. reizi un VAS Latvijas dzelzceļš turnīra uzvarētājam pasniegs čempionu kausu, kas katru gadu tiek izgatavots pēc īpaša pasūtījuma un atšķiras gan dizainā, gan arī tehniskajā izpildījumā.. Šā gada kauss darināts no pulēta un slīpēta nerūsējošā tērauda, un tas simbolizē dinamiku, komandas vienotību, pilnību un izcilību.

Pēc publiskās izstādīšanas Centrālajā stacijā, 16. augustā kauss atraktīvā braucienā ar ledus tīrāmo mašīnu hokeja fanu pavadībā tiks nogādāts Arēnā Rīga, kur tās pašas dienas pēcpusdienā notiks jau pirmā spēle starp Kazaņas Ak Bars un Jaroslavļas Lokomotiv, savukārt vakarā spēkiem mērosies Rīgas Dinamo ar Minskas Dinamo.

7. Latvijas dzelzceļa kauss šogad notiks no 16. līdz 20. augustam Arēnā Rīga un tajā spēkiem mērosies četras komandas: Rīgas Dinamo, Jaroslavļas Lokomotiv, Kazaņas Ak Bars un Minskas Dinamo. Pērn uzvaru izcīnīja un čempiona kausu ieguva Kazaņas Ak Bars.