Izcils sasniegums – Iginla gūst 600. vārtus NHL karjerā

Pieredzējušais kanādietis Džeroms Iginla guvis savus 600. vārtus NHL karjerā, kļūstot par 19.spēlētāju līgas vēsturē, kuram tas izdevies. Iginlas pārstāvētā Kolorado Avalanche otrdien savā laukumā ar 4:1 apspēlēja Losandželosas Kings vienību, kurai tas bija pirmais zaudējums sešās spēlēs.

Kanādas hokejists savus 600.vārtus guva mača noslēdzošās trešdaļas 13.minūtē visai kuriozā veidā – viņa piespēlētā ripa atsitās pret Kings aizsarga slidu un mainīja lidojuma virzienu, tādējādi trāpot Losandželosas kluba vārtos.

Pašlaik ir tikai divi aktīvi hokejisti, kuriem izdevies sasniegt 600 vārtu robežu – 38 gadus vecajam Iginlam un leģendārajam čehu hokejistam Jaromiram Jāgram (Floridas Panthers), kura kontā 735 vārti.

Šīs sezonas 40 spēlēs Iginla izcēlies ar 11 vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Zīmīgi, ka Iginla pirms tam neguva vārtus trīs spēlēs pēc kārtas un nebija pārspējis pretinieku vārtsargus kopš 27. decembra.