Indrašis: Pret SKA mums gāja ļoti labi

0 Komentāru
Indrašis: Pret SKA mums gāja ļoti labi
Foto: F64

Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo uzbrucējs Miks Indrašis guva divus vārtus, savukārt rīdzinieki ar 4:1 izbraukumā pieveica Gagarina kausa ieguvējus Sanktpēterburgas SKA. Indrašis pēc spēles sniedza komentāru par aizvadīto maču.

“Domāju, šodien mēs labi spēlējām jau no paša sākuma un vienkārši izmantojām savas iespējas. Šodien viss tiešām mums gāja ļoti labi.” Karjeras laikā Indrašis vairākas reizes atzīmējies ar vārtu guvumiem pret SKA, tomēr uzbrucējs akcentē, ka nav svarīgi pret kādu vienību spēlē: “Es nemaz tā nekoncentrējos, kura komanda pretī. Man jau arī džeki saka, ka šī man ir laba komanda. Pats gan neskatos, kādas formas krekls pretī, un vienkārši spēlēju savu spēli. Kaut kā pret šo komandu vairāk izdodas vairāk nekā pret citām.”

FOTO: Dinamo treniņš un spēle pret SKA

“Pirmajā vārtu guvumā Lauris Dārziņš dabūja ripu ārpus mūsu zonas, tiku pie ripas un gāju viens pret vienu. Izdarīju metienu, un ripa kaut kur atsitās un pašam sanāca izdarīt atkārtotu metienu. Ripa kaut kā iegāja vārtos. Paveicās vairāk vai mazāk. Otrajā vārtu guvumā Kundrāteks uzmeta un ripa no vārtsarga atlēca tieši uz nūjas, atlika tikai trāpīt.”

VIDEO: Rīgas Dinamo gūst četrus vārtus un šokē čempioni SKA

Rīgas Dinamo nākamo maču aizvadīs ceturtdien, 1. oktobrī, savā laukumā pret Maskavas Spartak. “Jāspēlē tieši tā, kā pret SKA. Vairāk jākoncentrējas uz savu nevis pretinieka spēli un tad arī viss būs kārtībā. Mēs šodien pierādījām, ka varam iemest un varam arī atdot precīzi ripu. Ceru, ka pie tā arī paliksim un tā turpināsim.”

0 Komentāru