Iespaidīgi! Oilers zem klajas debess un 33 tūkstošu skatītāju klātbūtnē pieveic Jets

Pie uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā svētdien tika Edmontonas Oilers, kas duelī zem klajas debess viesos ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) pārspēja Vinipegas Jets.

Zīmīgi, ka šī mača sākums aizkavējās par aptuveni divām stundām, jo saule uz ledus radīja pārāk spēcīgu atspulgu, kas tika uzskatīts par bīstamu hokejistiem. Visus trīs vārtus Oilers komanda guva otrajā trešdaļā, kad vispirms mača 30.minūtē izcēlās Marks Letestū, bet nepilnas divas minūtes vēlāk otros vārtus iemeta Dernels Nurss. Trešos vārtus šajā spēlē pašās otrā perioda beigās iemeta Zeks Kasjens.

Lielisku maču svētdien aizvadīja Oilers vārtsargs Kems Telbots, kurš atvairīja 31 pretinieku metienu. Šis mačs norisinājās Kanādas futbola līgas komandas Vinipegas Blue Bombers stadionā, bet dueli klātienē noraudzījās 33 240 skatītāji. Jets kļuva par 22.NHL vienību, kas spēli aizvadījusi zem klajas debess.

Tikmēr Oilers šāda veida mačā piedalījās otro reizi. Pirmā bija 2003.gadā, kad šāda veida spēle norisinājās pirmo reizi līgas vēsturē. Šosezon NHL iecerētas četras cīņas zem klajas debess, tostarp tradicionālā Winter Classic, kad 2. janvārī Sentluisas Blues vienība uzņems Čikāgas Blackhawks komandu. Edmontonas klubs, kas pēdējos gados bijis viens no vājākajiem līgā, šo sezonu sācis ļoti sekmīgi, sešās spēlēs tiekot pie pieciem panākumiem, kas šobrīd tam ļauj atrasties pirmajā vietā līgā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.