Iespaidīga NHL debija – “Canadiens” uzbrucējs Pēlings atzīmējas ar “hat-trick” principiālā uzvarā pār “Maple Leafs”

TWITTER

Neaizmirstamu un iespaidīgu debiju NHL sestdienas spēlē starp Monreālas “Canadiens” un Toronto “Maple Leafs” piedzīvoja jaunais talants Raiens Pēlings, gūstot trīs vārtus un palīdzot “Canadiens” izcīnīt uzvaru pēcspēles metienu sērijā.

Pirmie vārti NHL tika gūti mača pirmā perioda 12.minūtē. Otrais periods iesākās ar vēl vienu Pēlinga vārtu guvumu.

Trešos vārtus Pēlings guva trešā perioda beigās, kad līdz mača fināla sirēnai bija palikušas divas ar pusi minūtes. Pēlings panāca mačā izlīdzinājumu 5:5.

Pēc tam Pēlings realizēja arī izšķirošo pēcspēles metienu, kas kaldināja “Canadiens” uzvaru pār Toronto “Maple Leafs” ar 6:5.

Vēl “Canadiens” labā vārtus guva Džordans Vīls un Endrjū Šovs. “Maple Leafs” labā ar vārtiem atzīmējās Zeks Haimens, Džeiks Gārdiners, Trevors Mūrs, Viljams Nīlanders un Kasperi Kapanens.

Kā pēc spēles atzina NHL debitants Pēlings: “Šis ir sirreāls brīdis un es jūtos kā sapnī! Esmu šokā, nespēju tam noticēt!”

20 gadus vecais uzbrucējs ir pirmais “Canadiens” hokejists kopš 1943.gada, kurš savā NHL debijas spēlē guvis trīs vārtus. 1943.gadā tas izdevās Aleksam Smārtam.

“Canadiens” uzbrucējs Endrjū Šovs ar prieku atzina, ka uz komandas soliņa valdījušas ļoti pozitīvas emocijas. “Visi esam par viņu ļoti priecīgi. Kurš gan nebūtu, redzot “bērnu” ienākam lielajā NHL hokejā. Godīgi sakot, neticami. Viņam bija daudz iespēju sevi pierādīt, viņš smagi strādāja un to arī ir izdarījis. Es domāju, ka viņš būs liels spēlētājs, no kura daudz redzēsim.”, atzina Šovs.