Hokeja Virslīgas jubilejas sezonā startēs septiņi klubi

Komentāri
Hokeja Virslīgas jubilejas sezonā startēs septiņi klubi
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācija šodien pie apaļā galda pulcēja Virslīgas, 1. līgas, gan bērnu un jauniešu hokeja komandu un klubu pārstāvjus, lai iezīmētu jauno 2015./2016. gada sezonu.

Savu gatavību startēt 80. Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā ir izteikušas septiņas komandas: HK Mogo, HK Kurbads, HK Liepāja, HK Zemgale/LLU, HS Rīga/Prizma, HASC Jūrmala un HS Rīga, kuras piecos riņķos aizvadīs 30 regulārās sezonas spēles. Pēc LHF reglamenta izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas labākās regulārās sezonas komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 1. līgas čempionātā piedalīsies astoņas komandas: HS Rīga, Valmiera HK/BSS, HK Liepāja Juniors, HK Prizma/Pārdaugava, Venta 2002, Daugavpils/LDz Cargo un Ogre, kuras 4 riņķos aizvadīs 28 regulārās sezonas spēles. Izslēgšanas spēlēs piedalīsies četras labākās regulārās sezonas komandas.

Kluba pārstāvji tika informēti, ka līdz 28. augustam visiem klubiem, kuri ir gatavi startēt 2015./2016. gada sezonas Virslīgas un 1. līgas čempionātā ir jāiesniedz komandas vārdiskais pieteikums.

Tāpat sapulcē tika informēts, ka atsaukt un pieteikt spēlētājus būs iespējams līdz 2016. gada 15. februārim. Pēc 15. februāra Virslīgas un 1. līgas komandās pieteikto spēlētāju kopskaits nedrīkstēs pārsniegt 30 hokejistus, neatkarīgi no viņu vecuma.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl