Hokeja leģenda Artūrs Irbe atradis darbu Latvijā

Komentāri
Hokeja leģenda Artūrs Irbe atradis darbu Latvijā
Artūrs Irbe kopā ar Uldi Čalpu, Guntaru Reisu, Nilu Grīnfogelu un Kristeru Gudļevski. (Foto: hkkurbads.lv)

Viens no visu laiku labākajiem Latvijas hokeja vārtsargiem Artūrs Irbe pievienojies pagājušās sezonas valsts čempionvienības “Kurbads” treneru kolektīvam.

“Nebaidāmies teikt – Latvijas visu laiku labākais vārtsargs Artūrs Irbe ir pievienojies hokeja kluba “Kurbads” treneru korpusam un ar milzīgo pieredzi palīdzēs gan pieaugušo komandas, gan bērnu komandu vārtsargiem pilnveidot meistarību,” savā mājas lapā raksta komanda.

Artūrs jau uzsācis atsevišķas nodarbības uz ledus ar komandas vārtsargiem Uldi Čalpu, Guntaru Reisu un Nilu Grīnfogelu, kuriem uz vairākām nodarbībām pievienojies arī Kristers Gudļevskis, gatavojoties Ņujorkas “Islanders” treniņnometnei.

“Artūra Irbes klātbūtne vien ir iedvesmojoša, viņa atrašanās uz ledus vien motivē katru mazāko epizodi nostrādāt ar maksimālu atdevi un ieklausīties katrā vārdā,” par Artūru Irbi treniņu procesā stāsta Uldis Čalpa. “Spēlējot NHL, vārtsargu treniņus viņš organizēja pats, tāpēc uzdevumus viņš veidoja tā, lai ir interesanti gan spēlētājiem, gan vārtsargiem, bieži vien spēlējot uz rezultātu. Strādājot ar mums, šī iezīme nav pazudusi un tas treniņus padara sportiski daudz interesantākus. Lielu uzmanību pirms sezonas pašlaik pievēršam slidošanai un kustībai uz metienu.”

Lasi vēl