VIDEO: Zemgus Girgensons piemēra fanu dāvinātās brilles

Komentāri

Bez Tabu korespondente Baiba Runce atrodas hokeja karstākajā punktā – pasaules čempionātā hokejā Maskavā, lai pavēstītu par spilgtākajiem šā sporta veida notikumiem un aktuālākajiem jaunumiem. 

Mēbeļu galdnieks Dairis Muižnieks pirms pieciem gadiem saņēmis zvanu no radinieka ar lūgumu pagatavot koka brilles. Pētījis, liecis, līmējis, vēlāk eksperimentēšanas procesā iesaistījies arī jaunākais brālis Jānis. Tagad uzņēmumu ar lepnumu var dēvēt par ģimenes biznesu. Abi brāļi ir kārtīgi hokeja līdzjutēji, tāpēc brilles jau tika iesaiņotas Latvijas izlases spēlētājam Zemgum Girgensonam. Laimīgā kārtā dāvana no brāļiem nonāca tieši Girgensona rokās! Kā reaģēja slavenais hokejists, par to video sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl