VIDEO: vai visu laiku skaistākie vārti hokejā?

Komentāri

Ar sezonas un, iespējams visu laiku skaistākajiem vārtiem hokejā izcēlies Brendonas Wheat Kings uzbrucējs Džons Kuenville (John Quenneville), kurš Memoriālā kausa izcīņā nodemonstrēja neticamu roku veiklību.

Wheat Kings uzbrucējs prata ar nūju caur kājām raidīt ripu vārtos un ir nopietns pretendents uz sezonas skaistāko vārtu titula.  Šogad turnīrā piedalās Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) čempione Huskies, Rietumu hokeja līgas (WHL) labākā komanda Wheat Kings, Ontario Hokeja līgas (OHL) uzvarētāja Knights, kā arī mājinieku vienība Rebels. Katra komanda ar katru aizvadīs vienu maču, bet pēc tam sekos izslēgšanas turnīrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: sezonas skaistākie vārti hokeja pasaulē?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl