Komentāri

Viasat Sport Baltic komentētājs un hokeja eksperts Oļegs Sorokins pasmējies par KHL vienības Maskavas Spartak “lielisko” mājas spēļu apmeklētību un sacīja, ka to visai viegli var atrisināt – vienai pilsētas daudzdzīvokļu mājai jāiedod biļetes.

Maskavas Spartak mājas spēles aizvada Lužņiku arēnā un tajā ir 8 500 sēdvietu, bet regulāri uz vienības mačiem ierodies vien trīs līdz četri tūkstoši līdzjutēju. Komentētājam Oļegam Sorokinam radās ātrs risinājums šai problēmai. Hokeja eksperts sacīja, ka Maskavā ir pietiekami daudz iedzīvotāju, un atliek vienas daudzdzīvokļu mājas iemītniekiem izdalīt biļetes un arēna būs pilna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Sorokins pasmejas par Maskavas Spartak mājas spēļu zemo apmeklētību

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl