Komentāri

Latvija hokeja izlases 2016. gada pasaules čempionātā ierindojās 13. vietā un neizmantoja savas iespējas tikt starp planētas astoņām spēcīgākajām valstsvienībām. Interneta jokdari savdabīgā veidā pasmējušās par mūsu izlases neveiksmi.

Parodijas galvenais varonis ir bēdīgi slavenais Ādolfs Hitlers, kurš it kā ar saviem padotajiem pārrunā plānu par Latvijas hokeja izlases kvalificēšanos turnīra ceturtdaļfinālam. Tomēr viss noiet greizi un mūsu valstsvienība nespēj iekļūt labāko astotniekā, kas ļoti sadusmo kara vadoni. Atgādinām, ka Latvijas izlase jau otro čempionātu pēc kārtas ierindojās 13. vietā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: parodija par Latvijas hokeja izlases neiekļūšanu PČ 1/4 finālā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl