VIDEO: kā izskatījās arēna PČ hokeja mačā starp Latviju un Krieviju

Komentāri

Bez Tabu korespondente Baiba Runce atrodas hokeja karstākajā punktā – pasaules čempionātā hokejā Maskavā, lai pavēstītu par spilgtākajiem šā sporta veida notikumiem un aktuālākajiem jaunumiem. 

Pirmdien, 9. maijā, notiekošā hokeja spēle starp Latvijas un Krievijas izlasēm nelīdzinājās abām iepriekšējām ne tikai rezultāta ziņā. Arēnas apmeklētāji drīzāk paši uzsvēra uzvaras dienas svinības, nevis sporta sacensības. Par krievu svinamo dienu regulāri atgādināja balss skaļrunī, uzraksti uz tablo un uz krēsliem novietotie plakāti. Pēc spēles Bez Tabu korespondente Baiba Runce devās Maskavas ielās, lai pavērotu, kā tad Krievijā tiek svinēti šie svētki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl