Komentāri

Kas gan tas būtu par hokeja maču bez skaļajiem atbalstītājiem un līdzjutējiem! Šajā sižetā portāla Skaties.lv sporta redaktore Viktorija aprunājās ar pašām kaislīgākajām hokejistu fanēm – sievām un mammām.

Kā zināms, tad ceturtdien Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīra ietvaros Latvijas hokeja izlase Arēnā Rīga aizvadīja pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret Baltkrieviju, uz kuru bija ieradušās gan Latvijas hokejistu sievas, gan mammas. Uz jautājumiem par hokejistu sievu būšanu, atbalstīšanu un šā sporta veidu spēles noteikumu pārzināšanu, atbildēja Katrīne Sauliete, Baiba Cibuļska, Ieva Masaļska, kā arī Kaspara Daugaviņa un Edgara Masaļska mammas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl