Uzzini, kādos apstākļos Prāgā dzīvo Latvijas hokejisti

1 komentārs

Līdzjutējiem hokeja laikā ir grūti – viņiem jāpārdzīvo, jāatbalsta, jātērē nervu šūnas un nereti dzirdēts, ka spēlētājiem vieglāk, jo viņi iet laukumā uz ledus un kreņķēties nav laika. Laiks un vieta domām ir pirms un pēc spēlēm atvēlētā dzīvesvietā. Gadu no gada dzirdēts, ka gultas par īsu, par šauru, ēdiens ne tāds. Tieši tādēļ ikvienu interesē, vai šoreiz sniegumu laukumā jelkā varētu ietekmēt dzīves apstākļi.

Viesnīca, kurā dzīvo Latvijas izlases hokejisti, izceļas ar ārkārtīgi stingriem drošības noteikumiem, un nelūgti viesi tajā tikt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Četru zvaigžņu viesnīcā, kas atrodas 10 minūšu gājienā no Prāgas O2 arēnas, uzturas ne tikai Latvijas izlase.

”Čehi te nedzīvo, tā visi, kanādieši, zviedri, austrieši. Apsardze te ir diezgan nopietna, ja neieliek savu kartīti, tad augšā uz numuriņu nevar tikt,” stāsta Latvijas izlases hokejists Rodrigo Ābols.

Rodrigo Ābols dzīvo vienā numuriņā ar komandas biedru Ņikitu Jevpalovu. Abiem puišiem nākas dalīt arī vienu gultu, taču, kā norāda abi hokejisti, izgulēties varot tīri labi, izņemot reizes, kad Ņikita pārāk skaļi krāc.

Šobrīd gan Ņikita ir devies mājās, viņam čempionāts beidzies, tā arī neiesācies, un tas tikai nozīmē, ka mierīgākas naktis spēlētājam Rodrigo Ābolam, nav jāapklusina kolēģa krākšana.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl