Uzzini, kā paiet hokeja komentētāju ikdiena Prāgas O2 arēnā

Komentāri

Latvijas izlasei gan hokejs beidzies, bet, lai šeit mājās palicējiem būtu tā lieliskā iespēja elpot hokeja elpu, tur Prāgā TV3 raidījuma Bez Tabu žurnālisti ir sarūpējuši aizkulišu stāstu. Skaidrs, ka O2 arēna Prāgā visu šo laiku dzīvo hokeja ritmā. Uzzini, kāds tas ir aizkadra cilvēkiem.

Ne tikai hokejistiem, bet arī hokeja žurnālistiem un komentētājiem ikdiena pasaules čempionāta laikā paiet saspringtā gaisotnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hokeja komentētajiem, lai nokļūtu O2 arēnas preses centrā, katru dienu vairākas reizes jāpārvar 107 pakāpienu kāpnes.

Pieredzējušais hokeja žurnālists Jānis Matulis stāsta, ka darbu atvieglojot tas, ka daudz kas ir ”na haļavu”. ”Mums dod kafiju, ūdeni, augļus, saldumus.”

Kā paši komentētāji norāda, ka zaudētās spēles komentēt ir visgrūtāk.

Vairāk par aizkulišu darbu skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl