Komentāri
Skandāls! NHL vadība hokejistam piedāvā notēlot savainojumu, lai nespēlētu Zvaigžņu spēlē
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

NHL Visu zvaigžņu spēles Klusā okeāna divīzijas komandas kapteiņa godā līdzjutēju iebalsoto uzbrucēju Džonu Skotu viņa pārstāvētais klubs Arizonas Coyotes aizmainījis uz Monreālas Canadiens, turklāt NHL vadība piedāvājusi Skotam atteikties no dalības Visu zvaigžņu spēlē un notēlot savainojumu, vēsta Ziemeļamerikas sporta mediju koncerns ESPN.

ESPN vēsta, ka NHL vadība piedāvājusi Skotam atteikties no dalības Visu zvaigžņu spēlē un notēlot savainojumu. Hokejists varētu piedalīties citos ar Visu zvaigžņu saistītos pasākumos, taču uz ledus viņš nekāptu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skots NHL vadības piedāvājumam nav piekritis, jo gribot būt Visu zvaigžņu spēles pilnvērtīgs dalībnieks. Savukārt mediju koncerns TSN vēsta, ka Skotu atteikties no dalības NHL Visu zvaigžņu spēlē mudinājusi arī viņa nu jau bijušās komandas Coyotes vadība.

Skots līdzjutēju balsojumā saņēma lielāko balsu skaitu starp Klusā okeāna divīzijas hokejistiem, lai gan viņš ne tuvu nav līgas zvaigzne un viņa loma Coyotes komandā nebija pārāk nozīmīga. Šosezon 11 spēlēs uzbrucējs ir nopelnījis tikai vienu rezultatīvu piespēli, pārsvarā laukumā pildot policista funkcijas.

Coyotes piektdien trīs komandu maiņas darījumā Skotu nosūtīja uz Canadiens, kas ir Atlantijas divīzijas komanda. Līdz ar šo maiņas darījumu tiek apšaubīta Skota dalība NHL Visu zvaigžņu spēlē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl