Komentāri
Prāgas O2 arēna – vieta, kur pēc uzvarām dodas Latvijas izlase
Foto: o2arena.cz

Prāgas O2 arēna būs mājvieta gan Latvijas hokeja izlasei, gan mūsu līdzjutējiem gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Čehijā. Visas septiņas grupu turnīra spēles Latvijas izlase aizvadīs tieši šajā arēnā.

O2 arēna ir viena no vadošajām Eiropā, kura var nodrošināt 18 tūkstošus sēdvietu. Hokeja spēlē arēnā var uzņemt nedaudz vairāk kā 17 tūkstošu fanu. Katru gadu O2 arēnā tiek rīkoti desmitiem sporta un kultūras pasākumi. Papildus klasiskajiem sporta veidiem – basketbolam, hokejam, tenisam – O2 arēnā norisinās vieglatlētikas, florbola un citu sporta veidu sacensības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arēnā koncertējuši vairāki pasaulē slaveni mūziķi – Madonna, Keitija Perija, Lady Gaga un Rianna. Arēna tika atvērta 2004. gadā, lai nodrošinātu pasaules čempionātu hokejā, un pēc 11 gadu pārtraukuma tajā pulcēsies vairāki desmiti tūkstoši hokeja fanu no visas pasaules. No 2004. līdz 2008. gadam arēna saucās Sazka Arena, bet pēdējos septiņus gadus tās nosaukums ir O2 Arena.

O2 arēna atrodas Prāgas ziemeļaustrumos, aptuveni 10 kilometru attālumā no pilsētas centra. Arēna atrodas izdevīgā vietā starp vairākiem autoceļiem, kas nodrošina ērtu nokļūšanu uz citām pilsētas daļām. Latvijas hokeja izlase Prāgas O2 arēnā aizvadīs visas septiņas A apakšgrupas spēles.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl