Komentāri
Latvijas dzelzceļa šefs Magonis hokeja dēļ var arī sakauties
Foto: LETA

Skaties.lv Latvijas Dzelzceļa šefu Uģi Magoni sastop īsu mirkli pirms Latvijas izlases pirmās spēles šajā pasaules čempionātā.

Magonis sevi sauc par visnotaļ mierīgu un pragmatisku hokeja vērotāju, bet atzīst, ka ja spēle izvēršas spraiga, tad viņš ”pat var ar kādu sakauties” un atstāsta pērnajā čempionātā piedzīvoto, kad Latvijas-Baltkrievijas spēli vērojis vienā ložā ar Baltkrievijas dzelzceļa vadītāju un esot bijis mirklis, kad Magonis bijis gatavs kauties ar viņu. :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar dēlu:

Foto: Rolands Polītis, Bez Tabu

Foto: Rolands Polītis, Bez Tabu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl